Kurumsal

Türkiye genelinde İstanbul merkezli olarak fuar planlama, organizasyon ve uygulaması ile birlikte furlar için yardımcı hizmetlerle ticareti kolaylaştıran ve üreticilere pazarlar oluşturan Anadolu Ekspo Ltd. Şti.’nin başarısı çalışanlarına verdiği değer ve sorumlulukların bilincinde olarak faaliyetlerini sürdürmesidir.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası boyutlarda , fuarcılık sektöründe öncü uygulamalar yaparak referans gösterilen fuar organizasyonu kuruluşu olmak, farklı alanlarda ve çeşitli sektörlerde , bilim ve teknolojinin gelişen tüm kanallarını da kullanarak katılımcılarına her türlü beklentilerinin ötesinde kişisel ve profesyonel kazanımlar dahil, ticaretin gelişmesini sağlayacak kişi, kurum, ürün ve fikirleri , sektör bazında buluşturarak etkili fuar organizasyonları ile maksimum “müşteri memnuniyeti” sağlamaktır.

Misyonumuz

Anadolu Ekspo Ltd. Şti. olarak;

Mesleki eğitim, bilgi ve beceriyi de ön planda tutan, fuarcılık hizmetlerini kurum kültürü haline getiren, Sektörlerin farklı alanlarında innovatif yaklaşımlarla uygulama yapan firmaların, profesyonel ve bireysel tüketicilere ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak şekilde ulaşmasını sağlamak.

Her yönlü bilgi akışının gerçekleştiği, yeni ilişkilerin kurulduğu, var olanların güncellendiği, Sektördeki firmalar, kurumlar ve her seviyedeki sektör mensupları ile sürekli iş birliği içinde, verimli, iş ,ticaret ve akademik çalışmaların yapıldığı, Hedef kitle odaklı uygulamalar ile kuruluşların ve ziyaretçilerin yüksek verim alabilecekleri en etkili organizasyon modelleri oluşturarak, bilimsel ve ticari anlamda en yüksek verimi yaratmaktır.